« Tagasi

Valla heakorrakonkursi tulemused teada

Vinni Vallavalitsus kinnitas tänavused valla heakorrakonkursi võitjad elamute, korrusmajade, ärihoonete ja asutuste ning külade ja alevike kategoorias.

Vinni Vallavalitsus tunnustab tänukirja ja 150 euro suuruse kinkekaardiga elamute kategoorias Maimu ja Tõnis Nurka Roela alevikus, tänukirja ja 50 euro suuruse kinkekaardiga Liivi Lippu ja Helmut Tali, Viive ja Harri Kondimäed ja Helmi-Leida Toomelit Roela alevikus ning Klarissa ja Vassili Piontikut Vinni alevikus. Vallavalitsuse tänukirja pälvivad kauni koduümbruse eest Viljar Vahermäe Küti külast ning Margit ja Toivo Diits Võhu külast.

Korterelamute kategoorias pälvivad vallavalitsuse tänukirja koos 200 euro suuruse kinkekaardiga Kiige 2 korteriühistu Vinni alevikus ning ärihoonete ja asutuste kategoorias vallavalitsuse tänukirja koos  75 euro suuruse kinkekaardiga Aravuse Kalakasvanduse OÜ. Külade ja alevike kategoorias leidis tunnustamist tänukirja 150 euro suuruse kinkekaardiga Tudu alevik.

Vinni Vallavalitsuse korraldatava heakorrakonkursi eesmärgiks on parandada üldist heakorda vallas, tunnustada heakorrale kaasaaidanud kodanikke ja organisatsioone.

Heakorrakonkursi komisjon käib konkursile esitatud objektid läbi kaks korda aastas, kevadisel õitsemisajal ja suve lõpus.

 Hindamiskriteeriumitena arvestas valla heakorrakomisjon objekti sobivust maastikku, haljastust, piirdeaedu, kõnniteid, mänguväljakuid, terrasse, kaminaid jt, riigilipu heiskamise kohta, jäätmekonteineri olemasolu krundi piirides, kinnistu, s.h elamu aadressi tähistavat nimesilti koos numbriga ning üldmuljet.

Heakorrakonkursi parimate tunnustamine toimub vallavalitsuse poolt korraldataval pidulikul üritusel.