KÜSKi arenguhüppe taotlusvoor avatud ja infopäev

KÜSK on välja kuulutanud esimese 2018. a arenguhüppe taotlusvooru​ ning taotluste esitamise tähtaeg on ​​11. jaanuar 2018.

Arenguhüppe I taotlusvoor​ ​keskendub ühingutes toimetavate​ ​inimeste​ ​võimestamisele.​ Oodatud on projektid, milles on näha arenguhüppeid organisatsiooni juhtimises, planeerimises, finantside kavandamises, tööprotsesside arendamises ning et seotud inimestel oleksid projektiperioodi lõpus paremad teadmised, oskused ja kogemused, mis on rakendatud ühinguarengu saavutamiseks.

Sellest voorust​ ​investeeringuid, ehitus- ja remonditöid ei toetata.​ ​

Piirkondlikult tegutsevad ühingud saavad ühe projekti jaoks toetust küsida​​ 9000 eurot ning üleriigiliselt ja rahvusvaheliselt tegutsejad ​​12 000 eurot.

​​Täpsemad tingimused ja ​info taotlusvooruks: http://kysk.ee/ah18

​​Arenguhüppe taotlusvooru INFOPÄEV+MINIKOOLITUS 30.oktoobril Rakveres​ Aqva Hotel&Spa seminarisaalis Rooma II​(Parkali 4 kõrval)​.​

​Infopäeva minikoolitus keskendub ühingu eesmärkide saavutamisele ning arenguvajaduste hindamisele. Koolitus haakub hästi eeltööga, mis on vajalik teha selleks, et taotleda KÜSKilt arenguhüppe voorust toetust.

13.00 vooru tingimuste tutvustus
13.50 Viru Instituut - hea näide varasemalt arenguhüppe toetuse saanult
14.15 maakondliku arenduskeskuse vabaühendustele suunatud teenuste tutvustus
14.30 suhtluspaus