Ootame lapsi ja noori valla suvisesse töö- ja puhkelaagrisse kirja panema

Vinni Vallavalitsus kutsub Vinni valla lapsi ja noori osalema suvises töö- ja puhkelaagris, kus noortel avaneb võimalus ühiselt aega veeta ja veidi taskuraha teenida ning anda oma panus valla heakorda.

Töö- ja puhkelaagrisse on oodatud Vinni valla lapsed alates 13. eluaastast. Laager toimub ajavahemikul 13.-22. juuni. Laagripäev kestab kella 8-13-ni. Laagripäev sisaldab tööd, mänge ja lõunasööki. Laagri lõpus toimub ekskursioon.

Laagris tehakse heakorratöid Tudus, Roelas, Viru-Jaagupis, Vinnis, Pajustis, Laekveres, Ulvis ja Kadilas.

Avalduse blankett on saadaval Vinni valla kodulehel www.vinnivald.ee/hariduse- ja noorsootööalased blanketid, töö- ja puhkelaagri avaldus.

Avalduse palume  tagastada 1. juuniks 2018 paberkandjal Vinni valda või saata uno.muruvee@vinnivald.ee

Eelmisel aastal osales viie juhendaja käe all laagri töös 55 last.

Kontaktisik: Uno Muruvee

Vinni valla noorsoo- ja spordinõunik

Tel. 5273874; 3258664

uno.muruvee@vinnivald.ee