« Tagasi

Mõedaku nimepäevade jooksusari alustab

 24.aprillist algab sügiseni vältav kuueetapiline Mõedaku nimepäevade jooksusari, kus olenevalt osaleja vanusest ja soost on kord kuus kavas jooksudistantsid poolest kilomeetrist kuni kuue kilomeetrini.

Etapp ei toimu täpselt nimepäeval, vaid nimepäeva nädala teisipäeval:  24. aprillil  toimub jüri- , 15. mail eeriku-, 19. juunil jaani-, 24. juulil anne-, 21. augustil pärtli- ja  18. septembril madise nimepäeva jooksud.

Etapid algavad kõik kell 19 ühisstardist. Võistlusklassid algavad 11-aastastest lastest kuni 60+ eluaastani välja ehk arvestust peetakse kolmes laste ja noorte võistlusklassis ning neljas täiskasvanute võistlusklassis.

Kuuest etapist lähevad arvesse nelja etapi paremad tulemused. Autasustamine toimub peale viimast etappi. Iga võistlusklassi parimaid premeeritakse karika, diplomi ja meenega.

Registreerimine toimub enne starti kohapeal. Osavõtt lastele on üks, täiskasvanutele kolm  ja seenioritele alates 60.elusaastast kaks eurot. Nimepäevaga ühte nime omavale võistlejale on registreerimine tasuta.

Jooksude tulemused avaldatakse Mõedaku spordibaasi facebooki lehel https://www.facebook.com/atvmatkad/ ja Lääne-Virumaa spordiliidu kodulehel http://lvsl.ee/ . Samas on üleval ka võistluste juhend.

Nimepäevade jooksusarja peakorraldaja on Mart Suursu, tel  5166009.

Mõedaku puhkekeskuse kontakt Rene Metsla, tel  5117888.