Vinni vald saavutas Eestimaa Suvemängudel valdade arvestuse kuni 8000 elanikku IV koha!

Läinud nädalavahetusel toimusid Haapsalus Spordiühingu Jõud poolt korraldatud 43. Eestimaa omavalitsuste suvemängud, kus Vinni valla võistkond saavutas 4. koha.
EOV suvemängud on üle-Eestiline suur spordipidu, mis toimub igal aastal Eesti Olümpiakomitee egiidi all. Eelnevatel aastatel olid suve-ja talimängud linnadele ja valdadele eraldi ja veel erinevates kohtades, siis nüüd võistlevad sellest aastast alates kõik koos. Kokku osales suvemängudel 1700 sportlast 50-st omavalitsusest.
Vinni valla koondis võistles üheksal alal - kergejõustik, meeste võrkpall, jalgrattakross, köievedu, orienteerumine, mälumäng, petank, discgolf, juhtide võistlus.

Edukaim oli köieveo võistkond, kes saavutas omal alal üldarvestuses kolmanda koha. Võistkonda kuulusid Kaido ja Meelis Höövelson, Kristjan Korn, Oliver Valdre, Toomas Mühlberg, Alar Veedla ja Heldur Eerik.

1500 m jooksus saavutas naistest esikoha Kelly Nevolihhin ja meesveteranide esimeses grupis oli Andrus Lein 3000m jooksus teine.

Jalgrattakrossis saavutasid kolmandad kohad oma vanuseklassides Roland Toome ja Madis Sildvee. Juhtide võistluses saavutas Ruth Pulk naiste arvestuses esimese koha.

Täname ka treenerit Väino Kondoja, kes komplekteeris kergejõustiku võistkonna ja leidis jälle uusi tegijaid sellel alal.

Kokku osales Vinni valla koondises 52 võistlejat.

10.juulil kell 18.00 toimub Pajusti klubis tali-ja suvemängudel võistlejate vastuvõtt vallavanem Rauno Võrno poolt.

VINNI vald tänab kõiki oma sportlasi ja on Teie üle väga uhke!