Vinni valla noortel on võimalik taas osa saada tasuta ujumistreeringutest

Vinni vald osaleb ka sel õppeaastal Eesti Noorsootöö Keskuse projektis, millega Vinni valla noortel võimalik osa saada tasuta ujumistreeringutest Vinni spordikompleksis. Ujumistreeningud toimuvad Vinni ujulas kord nädalas 11. oktoobrist kuni aprillini ning sinna on oodatud oma ujumisoskusi omandama ja täiendama 7-27-aastased noored üle valla.

Vinni noorsoo- ja spordinõunik Uno Muruvee sõnul käis möödunud õppeaastal sama programmiga ujumistreeningutel üle saja lapse. „See näitas, et noortel on huvi ujumise vastu olemas ja innustas valda ka tänavu ujumistreeninguid projekti toel korraldama."

Vinni noorsoo- ja spordinõunik Uno Muruvee sõnul organiseerib vald bussi sõitmiseks ujumistreeningutele ja tagasi koju ka neile noortele, kelle elukoht jääb Vinni keskusest kaugemale.

Buss väljub igal neljapäeval alates 11.oktoobrist: 17.45 - Tudu bussipeatus, 18.00 - Tammiku küla, 18.05 - Roela bussipeatus, 18.10 - Küti bussipeatus, 18.15 - Viru-Jaagupi bussipeatus, 18.20 -  Kakumäe bussipeatus, 18.30 - Vinni Spordikompleks. Tagasi hakkab buss Vinni Spordikompleksist liikuma 20.00.

Ujumistreeringute läbiviimist rahastab haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti
Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programm „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

Info: Uno Muruvee, tel. 5273874, e-post uno.muruvee@vinnivald.ee

Hilje Pakkanen

Kultuuri- ja avalike suhete nõunik