Vallavalitsus tunnustas Roela noortemaja juhti Maire Eigit Vinni teenetemärgiga

1. novembril Vinni valla 28. aastapäeva puhul toimunud pidulikul õhtul Laekvere Rahvamajas Eesti andis vallavanem Rauno Võrno MTÜ Roela Noortemaja juhatuse liikmele üle Vinni teenetemärgi.

Maire Eigit iseloomustab suurepärane koostöövõime, kes on teinud tulemuslikult koostööd kohalike seltside, kooli ja rahvamajaga ning teiste noortekeskustega.

See on suuresti Maire Eigi teene, et Roela noortel on kasutada maakonna kauneim noortemaja, kus nad saavad kasulikult koos aega veeta. Noorte juhendamise kõrval on ta kirjutanud arvukalt kõikvõimalikke projekte noortemaja varustuse ja tegevuse rikastamiseks.

Roela noortemaja väga aktiivses kasutuses ja noorte seas populaarne koht, kus kokku saada ja midagi ette võtta: korraldada matku, ekskursioone, kursusi, võistlusi, konkursse, kohtumisõhtuid ja teha muudki huvitavat.

Vinni teenetemärk on Vinni valla aumärk austuse ja tunnustuse avaldamiseks, mis antakse
inimesele, kelle aastatepikkune töö ja tegevus on positiivselt mõjutanud Vinni valla arengut ja mainet, samuti muude saavutuste eest, mis on toonud au ja tunnustust vallale.