Seminar - Partnerluses peitub jõud

Mittetulundusühing Partnerid, mille tegevuspiirkonnaks on Haljala (v.a. endine Vihula vald), Rakvere, Vinni (v.a. endine Rägavere vald) ja Viru-Nigula (v.a. endine Aseri vald) valdade territooriumidel asuvad asustusüksused (täpsem nimekiri kodulehel www.mtupartnerid.eu)

Kutsume oma piirkonna ettevõtjaid, kogukondade eestvedajaid, kohalike omavalitsuste esindajaid ning aktiivseid elanikke Partnerite piirkonna uue arengustrateegia avaseminarile „Partnerluses peitub jõud" 29.aprillil 2022 Roela Rahvamajja.
Kogunemine ja tervituskohv kell 16.00 – 16.30.
Meenutame, mida oleme 16 tegevusaasta jooksul teinud. Räägime uue strateegia koostamise tegevuskavast ning uue perioodi arengusuundadest.

Palume registreerida avaseminarile hiljemalt 20. aprill 2022.a.  info@mtupartnerid.eu  või 5148 775, 5553 9133.