Vinni vald saavutas 47. Eesti omavalitsuste suvemängudel II koha

47. Eesti omavalitsuste suvemängud toimusid 9.-10. juulil Käärikul, kus selgitati parimad omavalitsused 15 spordialal.

Vinni valla sportlased saavutasid omavalitsuste arvestuses 10. koha ja väikeste valdade, kuni 8000 elanikku, arvestuses suurepärase II koha.

Vinni valda olid esindamas 72 võistlejat, kelle seas oli nii kogenud kui ka uusi spordisõpru.

Meie parimate tulemuste eest hoolitsesid kergejõustikus:

·       Kelly Nevolihhin - 1500 m jooksus I koht ja 400 m jooksus II koht;

·       Marit Hiiemaa - NVI 400 m jooksus II koht ja 100 m jooksus III koht;

·       Helerin Põder - U-18 II koht kõrgushüppes;

·       Cristo Virunurm U-18 1500 m jooksus III koht;

·       Kevin Vabaorg – 1500 m jooksus IV koht.

Häid kohti saavutasid ka meie jalgratturid:

·       Rita Toome - N-45 II koht;

·       Madis Sildvee M-40 I koht;

·       Janar Janno M-40 III koht.

Võistkonnale lisasid panuse Helen Aart, Mehis Leigri, Kirke Kriisa, Helar Kriisa, Tarmo Kärdi, Andrus Ebber ja Raimo Kivioja.

Kõikide valdade arvestuse saavutasid jalgratturid III koha.

Hästi läks ka teistel aladel: mälumänguvõistkond jäi jagama 4.-9. kohta ja meeste võrkpallivõistkond saavutas 20 võistkonna seas 9. koha.

Suur aitäh kõikidele meie valla sportlastele, treeneritele, bussijuhtidele ja abijõududele, kes leidsid aega tulla oma koduvalda esindama kahel puhkepäeval.

Kõik tulemused on leitavad www.joud.ee.