Vallamaja töökorraldusest 16.03 - 17.05.2020

Seoses kehtestatud eriolukorraga ja koroonaviiruse leviku tõkestamiseks võtab Vinni Vallavalitsus tarvitusele kõik abinõud, et kaitsta inimeste tervist ja tagada igapäevane töö.

Otsekontaktide vältimiseks osutatakse elanikele teenuseid telefoni ja e-posti teel.

Enamus meie ametnikke töötavad kaugtööl. Kõikide ametnike kontaktid saadaval siin

Sünni registreerimiseks on võimalik pöörduda vallamajja vastuvõtupäevadel (T, N) eelnevalt ametnikuga kokkulepitud ajal. Teistes küsimustes vältimatul vajadus korral pöörduda otse ametniku poole ja leppida kokku kokkusaamise aeg.

Dokumente on võimalik saata posti teel või panna vallamaja välisukse kõrval olevasse postkasti.

16.03 - 17.05.2020 ei väljastata "Puudega inimese sõiduki parkimiskaarti". Samuti ei külastata nimetatud ajal eakaid sünnipäevalapsi. Avaldusi saate jätta vallamaja postkasti või saata e-posti teel. Küsimuste korral helistage telefonil 5343 3521.