Volikogu liikmed

Aili Taal  -  volikogu esimees Valimisliit Meie Kodu Vinni Vald 509 8734 aili@vinnivald.ee
Jarmo Järv EKRE 5880 1034  jarmo.jarv.001@gmail.com
Margo Klaasmägi Isamaa 505 2494 margo.klaasmagi@vinnivald.ee
Tarmo Alavere Eesti Keskerakond 527 3878 roelarahvamaja@vinnivald.ee
Kalle Külaots Eesti Keskerakond 507 4652 kalle.kulaots@vinnivald.ee
Aarne Laas Isamaa 524 6009 aarne.laas@kadrina.ee
Arnu Lippasaar Valimisliit Meie Kodu Vinni Vald 552 9291 arnu@vinnivald.ee
Hannes Mets Isamaa 516 2623 metshannes@hot.ee
Priit Moor EKRE 521 1439 priit.moor@gmail.com
Andres Nirgi EKRE 5813 2953 ants.ants.009@gmail.com
Evelin Poolamets EKRE 5662 9112 evelin@artdessert.ee
Gustav Põldmaa Valimisliit Meie Kodu Vinni Vald 502 3148 gustav@talukartul.ee
Aimar Põldme Valimisliit Meie Kodu Vinni Vald 510 5716 aimar.poldme@gmail.com
Riina Sinisoo Valimisliit Meie Kodu Vinni Vald 522 6338 riina.sinisoo@vinnitervisekeskus.eu
Kaido Höövelson Eesti Keskerakond 5555 5223 hoovelson@gmail.com
Urmas Lindlo Eesti Keskerakond 5371 6767 pajusti.klubi@vinnivald.ee
Toomas Väinaste Eesti Keskerakond 516 5572 toomas.vainaste@vinnivald.ee

 

Volikogu liikmele volikogu tööst osavõtu eest tasu ja hüvituse maksmise kord

Toimetaja: MART VILLUP