Klubid ja rahvamajad

6.07.18

Pajusti Klubi
Aadress: Tartu mnt 11, Pajusti alevik 46603 Lääne-Virumaa
JuhatajaUrmas Lindlo
Kontakt: tel 5190 2201, 325 7401, e-post: pajusti.klubi@vinnivald.ee, Facebookis
Pajusti klubi põhimäärus
Kehala Klubi ja Pajusti Klubi  ümberkorraldamine  (Vinni Vallavolikogu otsus 06.10.2016 nr 56)
Pajusti Klubis tegutsevate taidlusringide tegevus

Tudu Rahvamaja
Aadress: Allikvee 4, Tudu alevik, 46606 Lääne-Virumaa
Juhataja: Marili Olesk
Kontakt: tel. 323 5660,  e-post: tudu.rahvamaja@vinnivald.ee
Tudu Rahvamaja põhimäärus
 
Kadila Seltsimaja
Aadress: Pärna 4, 46605 Kadila, Lääne-Virumaa
Perenaine:  Kaili Kõrgesaar  
Kontakt: tel: 5397 4443, e-post: kadila@vinnivald.ee
Kadila Seltsimaja põhimäärus
Kadila Seltsimajas tegutsevad ringid
 
Roela Rahvamaja
Aadress:  Sinilille tn 1 Roela alevik 46602  Lääne-Virumaa
Juhataja: Tarmo Alavere
Kontakt: tel 329 7299, 527 3878, e-post: roelarahvamaja@vinnivald.ee
Roela Rahvamaja põhimäärus
Roela Rahvamajas tegutsevate ringide tegevus
 
Ulvi Klubi
Aadress: Ulvi küla 46701 Lääne-Virumaa
Juhataja: Teele Kallip
Kontakt: tel 5622 3653, e-post: ulvi.klubi@vinnivald.ee, Facebook

Ulvi Klubis tegutsevate ringide tegevus

Ulvi Klubi põhimäärus

 
Laekvere Rahva Maja
Aadress: Kesk 12 Laekvere alevik 46501 Lääne-Virumaa
Juhataja: Õilme Lainesaar
Kontakt: tel 329 5335, 504 4582, e-post: laekvere.rahvamaja@vinnivald.ee
tel 504 4582, e-post: oilme.lainesaar@vinnivald.ee

Venevere Seltsimaja
Aadress: Venevere küla 46504 Lääne-Viru maakond
Juhataja: Kaarel Šestakov
Kontakt: tel 325 3110, 5343 5909, e-post: venevere.seltsimaja@vinnivald.ee

Venevere seltsimaja põhimäärus

 

Toimetaja: MART VILLUP