Vinni valla koolid

14.02.18

Vinni - Pajusti Gümnaasium

Aadress: Tammiku 9, Vinni 46601, Lääne-Virumaa

Direktor: Henry Kallaste  5625 2690, 327 8080, 327 8081

henry.kallaste@vpg.edu.ee

kodulehekülg: http://www.vpg.edu.ee

e-post: vpg@vpg.edu.ee

 

Aadress: Järve 1, Roela 46602, Lääne-Virumaa

Direktor : Aive Alavere  329 7151, 507 3849

kodulehekülg: http://www.roela.edu.ee

e-post: roela.kool@vinnivald.ee

 

Tudu Kool

Aadress: Rakvere mnt. 13, Tudu  46606, Lääne- Virumaa

Direktor: Helge Arro  323 5647, 523 7173

kodulehekülg: http://www.tudu.edu.ee

e-post: tudu.kool@vinnivald.ee

 

Muuga-Laekvere Kool

Laekvere koolimaja asub Kesk tänav 8, Laekvere 46501,

Direktor: Arne Labe 329 5281,  e-post arne.labe@vinnivald.ee
Õpetajate tuba 329 5236,
e-post: laekvere.kool@vinnivald.ee

Muuga koolimaja asub  Pargi tee 1,  Muuga küla,

õppealajuhataja: 329 4422
õpetajate tuba: 329 4438

e-post: muuga.kool@vinnivald.ee

 

Põlula Kool

Aadress: Rägavere vald, Põlula, 46711, Lääne- Virumaa

Direktor: Margus Maasik

Kontakt: 329 3287

kodulehekülg: http://www.polula.edu.ee/

e-post: polula.kool@vinnivald.ee

 

 

Toimetaja: MART VILLUP