Peagi algab seiklusorienteerumine

29.septembrist läheb lahti  21.oktoobrini  vältav seiklusorienteerumine, mis kutsub inimesi õue liikuma, tundma rõõmu värskest õhust ja liikumisest.  

Seiklusorienteerumise põhimõte on väga lihtne. Saad valida endale sobiva raja, tempo, liikumisvahendi - osa radu on läbitavad jalgratta ja tõukerattaga jms - , kaaslased ja päeva, millal liikuda.

Võta rajale kaasa kaardid koos küsimuste ning lisainfoga. Vastused küsimustele leiad orienteerumispunktis kohapeal,  märgistatud oranži-valge tähisega, kohapeal on komposter lehe märgistamiseks.

Kaardid ja muu vajaliku saad ise välja printida või võtta kindlatest kohtadest, Vinni vallas Vinni spordikompleksist. Info on leitav peagi kohalike omavalitsuste kodulehtedelt, www.virol.ee lehelt või Facebookis Lääne-Viru seiklusorienteerumine. Info lisatakse jooksvalt. Küsimuste–vastuste lehed kättesaadavad alates 29.09.2018.

27. oktoobril toimub Rakvere spordikeskuse ees lõpuorienteerumine ning auhinnaloos kõigi osalejate vahel.

Seiklusorineteerumist korraldab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit koostöös kaheksa omavalitsuse, sh ka Vinni valla ja Lääne-Viru Tervisenõukoguga.

Möödunud aastal toimunud seiklusliikumisel osales üle 150 inimese Vinni vallast.

Akiitivset ja seiskluslikku liikumist!

 

Hilje Pakkanen

Viini vallavalitsuse kultuuri- ja avalike suhete nõunik.