Vallavalitsuse liikmed

30.11.17

 

Nimi                                    Amet                          Telefon               e-post                                                 
Rauno Võrno vallavanem 5196 8444 rauno@vinnivald.ee
Eerik Lumiste abivallavanem 511 3595 eerik.lumiste@vinnivald.ee
Andrus Läll   504 6009 andrus@vinnivald.ee
Henrik Klammer   5345 6259 henrik@vinnivald.ee
Ade Murumägi   525 9924 ade@vinnivald.ee
Virgo Koppel   529 8021 virgo@vinnivald.ee
Rene Metsla   511 7888 rene@vinnivald.ee
Laura Lillepuu   508 0534 laura@vinnivald.ee

 

Vinni Vallavolikogu ja Vinni Vallavalitsuse liikmete teenistuslähetusse saatmise kord

Vallavalitsuse liikmetele hüvituse suuruse määramine

Toimetaja: MART VILLUP