Volikogu liikmed

Nimi                           Erakond  või valimisliit                            Telefon        e-post                                                    
Meelis Maine - esimees Eesti Keskerakond 516 2013 meelis.maine@vinnivald.ee
Indrek Klammer Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 506 3293 indrek.klammer@vinnivald.ee
Margo Klaasmägi Erakond  Isamaa ja Res Publica Liit 505 2494 margo.klaasmagi@vinnivald.ee
Arnu Lippasaar Sotsiaaldemokraatlik Erakond 552 9291 arnu.lippasaar@vinnivald.ee
Ruth Pulk - aseesimees Sotsiaaldemokraatlik Erakond 510 7464 ruth.pulk@vinnivald.ee
Evelin Poolamets Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5662 9112 evelin.poolamets@vinnivald.ee
Johannes Nirgi Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 511 2970 johannes.nirgi@vinnivald.ee
Vello Tafenau Valimisliit Ühtne Vald 506 5913 vello.tafenau@vinnivald.ee
Raigo Rebane Valimisliit Ühtne Vald 529 3945 raigo.rebane@vinnivald.ee
Kalle Külaots Eesti Keskerakond 507 4652 kalle.kulaots@vinnivald.ee
Toomas Väinaste Eesti Keskerakond 516 5572 toomas.vainaste@vinnivald.ee
Maarika Koppel Eesti Keskerakond 505 6657 maarika.koppel@vinnivald.ee
Ülle Allika Eesti Keskerakond 526 9408 ylle.allika@vinnivald.ee
Merje Siimpere Eesti Keskerakond 516 6698 merje.siimpere@vinnivald.ee
Riina Sinisoo Eesti Keskerakond 522 6338 riina.sinisoo@vinnivald.ee
Aimar Põldme Eesti Keskerakond 510 5716 aimar.poldme@vinnivald.ee
Aarne Laas Erakond  Isamaa ja Res Publica Liit 524 6009 aarne.laas@vinnivald.ee

 

Volikogu liikmele volikogu tööst osavõtu eest tasu ja hüvituse maksmise kord

Vinni Vallavolikogu ja Vinni Vallavalitsuse liikmete teenistuslähetusse saatmise kord

Toimetaja: MART VILLUP