Volikogu liikmed

Nimi                           Erakond  või valimisliit                            Telefon        e-post                                                    
Meelis Maine - esimees Valimisliit Kodupaik 516 2013 meelis.maine@vinnivald.ee
Julia Šimuk Eesti Keskerakond 5395 2909 julia.simuk@vinnivald.ee
Andres Haidak Sotsiaaldemokraatlik Erakond 502 7371 andres.haidak@vinnivald.ee
Ülle Allika Eesti Keskerakond 526 9408 ylle.allika@vinnivald.ee
Marek Aasamets Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 5306 0637  marek.aasamets@vinnivald.ee
Maario Maalman Eesti Keskerakond 517 2410 maario.maalman@vinnivald.ee
Kaido Klaats-aseesimees Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 533 1095 kaido.klaats@vinnivald.ee
Kaupo Arukaev Eesti Keskerakond 5345 5222 kaupo.arukaev@vinnivald.ee
Liina Kurves Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 5562 1382 liina.kurves@vinnivald.ee
Priit Moor Eesti Reformierakond 5343 4764 priit.moor@vinnivald.ee
Riine Org Eesti Keskerakond 522 9237 riine.org@vinnivald.ee
Renno Olesk Eesti Reformierakond 515 0948 renno.olesk@vinnivald.ee
Eha Kokoreva Valimsliit Märka Inimest 525 3341 eha.kokoreva@vinnivald.ee
Aimar Põldme Valimisliit Kodupaik 510 5716 aimar.poldme@vinnivald.ee
Vello Tafenau Valimsliit Märka Inimest 506 5913 vello.tafenau@vinnivald.ee
Külli Tamm Eesti Keskerakond 528 7666 kylli.tamm@vinnivald.ee
Õie Pärlin Eesti Keskerakond 5343 2225 oie.parlin@vinnivald.ee

 

Volikogu liikmele volikogu tööst osavõtu eest tasu ja hüvituse maksmise kord

Vinni Vallavolikogu ja Vinni Vallavalitsuse liikmete teenistuslähetusse saatmise kord

Toimetaja: MART VILLUP