Volikogu liikmed

Nimi                           Erakond  või valimisliit                            Telefon        e-post                                                    
Meelis Maine - esimees Valimisliit Kodupaik 516 2013 meelismaine@hot.ee
Julia Šimuk Eesti Keskerakond 5395 2909 julia777@hot.ee
Andres Haidak Sotsiaaldemokraatlik Erakond 502 7371 haidak1@hotmail.com
Ülle Allika Eesti Keskerakond 526 9408 ylle.allika@gmail.com
Marek Aasamets Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 5306 0637  ta.bussid@gmail.com
Maario Maalman Eesti Keskerakond 517 2410 maario.maalman@gmail.com
Kaido Klaats-aseesimees Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 533 1095 kaido.klaats@saint-gobain.com
Kaupo Arukaev Eesti Keskerakond 5345 5222 kaupo.arukaev@gmail.com
Taivi Kask Erakond  Isamaa ja Res Publika Liit 5567 1233 taivi.kask@gmail.com
Anita Keivabu Eesti Reformierakond 506 6294 anita.keivabu@gmail.com
Riine Org Eesti Keskerakond 522 9237 riineorg@hot.ee
Renno Olesk Eesti Reformierakond 515 0948 entsu333@hot.ee
Eha Kokoreva Valimsliit Märka Inimest 525 3341 eha@piira.ee
Aimar Põldme Valimisliit Kodupaik 510 5716 aimarpoldme@gmail.com
Vello Tafenau Valimsliit Märka Inimest 506 5913 vello.tafenau@gmail.com
Külli Tamm Eesti Keskerakond 528 7666 kyllyt@hot.ee
Õie Pärlin Eesti Keskerakond 5343 2225 oieparlin@hot.ee

 

Volikogu liikmele volikogu tööst osavõtu eest tasu ja volikogu ülesannete täitmisel tehtud kulutuste eest hüvituse suuruse ja maksmise kord

Vinni Vallavolikogu ja Vinni Vallavalitsuse liikmete teenistuslähetusse saatmise kord

Toimetaja: MART VILLUP