Ametnikud

10.05.18

 

Nimi                       Amet                                          Telefon     Mobiil       e-post

Rauno Võrno

vallavanem 325 8651 5196 8444 rauno@vinnivald.ee
Eerik Lumiste abivallavanem 325 8669 511 3595 eerik.lumiste@vinnivald.ee
Vaive Kors vallasekretär 325 8654 505 1428 vaive.kors@vinnivald.ee
Kersti Vilbo jurist 322 2373   kersti@vinnivald.ee
Mart Villup IT spetsialist 325 8666 507 2345 mart@vinnivald.ee
Margit Diits haridusnõunik 325 8655 522 6510 margit.diits@vinnivald.ee
Kätlyn Mets keskkonna- ja kommunaalnõunik   5304 0597 katlyn@vinnivald.ee
Inna Arula finantsjuht 325 8656   inna.arula@vinnivald.ee
Julia Šimuk pearaamatupidaja 322 2377   julia@vinnivald.ee
Laila Sutt raamatupidaja 325 8659   laila.sutt@vinnivald.ee
Taiga Roht raamatupidaja 325 8658   taiga.roht@vinnivald.ee
Tuuli Teiva juhiabi 325 8650   tuuli.teiva@vinnivald.ee
Erik Keskküla ehitusnõunik 325 8661 5855 7517 erik.keskkyla@vinnivald.ee
Uno Muruvee noorsoo- ja spordinõunik 325 8664 527 3874 uno.muruvee@vinnivald.ee
Mirjam Selli sotsiaalteenistuse juht 325 8663 5343 3521 mirjam.selli@vinnivald.ee
Tiiu Ivanova sotsiaaltööspetsialist 325 8662 5309 2488 tiiu.ivanova@vinnivald.ee
Silvi Sirelpuu sotsiaaltööspetsialist 322 2376 5745 0313 silvi@vinnivald.ee
Martin Kesamaa sotsiaaltööspetsialist 329 5413 525 7171 martin@vinnivald.ee
Gaidi Kasu lasteheaoluspetsialist 322 2383 5399 4071 gaidi@vinnivald.ee
Andrus Läll Laekvere haldusjuht 322 2374 504 6009 andrus@vinnivald.ee
Virgo Koppel Rägavere, Vinni haldusjuht 329 5415 5783 3232 virgo@vinnivald.ee
Nele Aart V-Jaagupi, Roela, Tudu haldusjuht   5886 6370 nele@vinnivald.ee
Inga Saar kantseleispetsialist 325 8652   inga.saar@vinnivald.ee
Kätlin Pugri kantseleispetsialist 325 8665   katlin@vinnivald.ee
Hilje Pakkanen kultuuri- ja avalike suhete nõunik 325 8657 5565 9396 hilje.pakkanen@vinnivald.ee
Gustav Saar arendusnõunik 325 8660 504 4116 gustav.saar@vinnivald.ee
Irina Kuhlbach maanõunik 325 8668 5346 6306 irina@vinnivald.ee
         

 

Ametnike haridusele, töökogemusele, teadmistele ja oskustele esitatavad nõuded

Toimetaja: MART VILLUP