Aprillis kogume samme

Peagi algab Vinni valla järjekorras kolmas sammuvõistlus, millest kutsume kõiki elanikke, sõpru ja tuttavaid aktiivselt osa võtma.

Sellel aastal lähevad tulemused võrdlusesse teiste sammuvõitluses osalevate valdadega, seega mida rohkem osalejaid kokku saame, seda tugevamad me oleme.

Sammude tegemisel aitavad Sind kuus kergliiklusteed, kuus matkateed ja -rada ning neli discgolfirada.

Sammudele annavad hoogu juurde auhinnad. Peaauhinna loosis osalemiseks on Sul vaja täita minimaalne norm, milleks on 42 000 sammu nädalas ja 180 000 kuus. Kõik eesmärgi saavutanud osalevad ka NORVITA „Sportlase paketi" vitamiinide loosis.

Kuidas osaleda?

- Tõmba äpi poest FitSphere äpp ja registreeri ennast kasutajaks.

- Veendu, et Sinu Android telefonis on olemas Google Fit või IOS telefonis Apple Health, mille ülesanne on samme loendada

- Leia FitSphere äpist Vinni valla võistlus

- Vajuta rohelist nuppu "registreerin võistlusele"

- Alusta liikumist ja veendu, et käid iga päev äpi pealehel vajutamas valget nuppu "sammud punktideks"

- Probleemide korral kirjuta info@thefitsphere.com

Väljakutsega saab liituda igal ajal ning iga samm loeb!

Meil on 1. aprillist kuni 30. aprillini aega näidata, milleks me võimelised oleme!

Vinni vald liikuma!