Eelarvemahu täitumise tõttu on tasuta eterniidi äraandmise taotluste vastuvõtmine lõppenud.

(Kuni 08. juunini või eelarve täitumiseni võtab Viņni Vallavalitsus vastu taotlusi  tasuta eterniidi äraandmiseks.

Soovijatel tuleb eelnevalt esitada taotlus e-posti aadressil katlyn@vinnivald.ee

Taotlus peab sisaldama järgmisi andmeid:

• Jäätmevaldaja nimi ja isikukood;
  • Kontakttelefon;
  • Kinnistu aadress kust jäätmed pärinevad;
  • Jäätmete kogus (tasuta kuni 2 tonni).

Taotluseid võetakse vastu ainult eraisikutelt (mh peab olema valla kodanik) ning jäätmed peavad olema pärit Vinni valla elamukinnistult. Esitatud taotlused vaadatakse üle ning äraandmise võimalusest antakse taotlejale teada (transporti vald ei korralda). Broneerimist kasutusest väljamineva eterniidi üleandmiseks ei toimu (üleandmisperiood on juuni- juuli)!

Täpsem info:

Keskkonna- ja kommunaalnõunik Kätlyn Kangur