Juulis on võimalik tasuta ära anda eterniiti ja lehtklaasi

NB! Eterniidi ja lehtklaasi kampaania eelarve on täitunud, rohkem taotlusi ei ole võimalik esitada!

Juuli kuu esimestel nädalatel on võimalik ära viia eterniiti jäätmekeskusesse tasuta. Iga aasta on eterniidikogumise kampaania olnud menukas, mistõttu toetab Vinni vald ka sellel aastal eterniidi ära viimist. Sellel aastal on lisaks eterniidile võimalik tasuta ära viia ka lehtklaasi.

Soovijatel tuleb eelnevalt esitada taotlus e-posti aadressil grete@vinnivald.ee

Taotlusi eterniidi ja lehtklaasi äraviimiseks võtame vastu alates 27.06 kuni 03.07 või kuni eelarve täitumiseni. Taotluses tuleb ära märkida:

1. Jäätmevaldaja nimi ja isikukood
  2. Kontakttelefon
  3. Kinnistu aadress, kust jäätmed pärinevad
  4. Jäätmete hinnanguline kogus (1m2 eterniiti kaalub~15 kg; klaasi kaal on 2500 kg/m3)

Taotlusi võetakse vastu ainult eraisikutelt (mh peab olema ka valla kodanik) ning jäätmed peavad pärinema Vinni valla elamukinnistult. Tasuta on võimalik ära viia kuni 2 tonni eterniiti ja 1 tonn lehtklaasi eraisiku kohta. Koguste ületuse korral tuleb summa vahe tasuda kliendil!

Esitatud taotlused vaadatakse üle ning äraandmise võimalusest antakse taotlejale teada (transporti vald ei korralda). Broneerimist kasutusest väljamineva eterniidi üleandmiseks ei toimu. Üleandmise periood on 04.-17.juuli.

Täpsem info:

Keskkonna- ja kommunaalnõunik Grete Alexandra Kendaru