Vanemaealiste ja riskirühma inimeste vaktsineerimine 3.-4. aprillil Rakveres

3. ja 4. aprillil on 65-aastatel ja vanematel inimestel, samuti noorematel riskirühma inimestel võimalus lasta end Rakvere polikliinikus (Tuleviku tn 1 Rakvere) vaktsineerida COVID-19 haiguse vastu. Vaktsineerimise viib AstraZeneca vaktsiiniga läbi Rakvere Haigla.

Vaktsineerimine toimub läbi eelregistreerimise: aega saab broneerida läbi üleriigilise digiregistratuuri alates 31. märtsist läbi üleriigilise digiregistratuuri, sisenedes www.digilugu.ee.

Need inimesed, kelle jaoks elektrooniline registreerumine tundub keeruline või PIN-koodid pole käepärast, võivad broneerida ka läbi haigla registratuuri tööpäevadel 7.30 -16.00 telefonil 322 9780.

Vabandame ette, kui telefoni number võib olla üle koormatud. Kiiremaks registreerimiseks soovitame siiski kasutada digiregistratuuri.

Kutsume üles inimesi kasutama võimalust ja olema aktiivsed ennast vaktsineerimisele registreerima. Vaktsineerides saame kaitsta ennast ja teisi, hoida ära tervishoiusüsteemi ülekoormust ning liikuda järk-järgult tagasi meile seni harjumuspärase elukorralduse juurde.

PS! Samal ajal jätkub 65-aastate ja vanemate inimeste vaktsineerimine ka perearstide juures. On väga oluline, et ei tekiks nn topelt registreeringuid ja üks inimene ei paneks ennast samal ajal kirja perearsti juurde ja lausvaktsineerimisele. Nii aitame säästa vaktsiinidoose ja lihtsustada vaktsineerimise koordineerimist.

LISAINFO

Vaktsineerimise ametlik info: www.vaktsineeri.ee