Vinni vald võistleb Eesti omavalitsuste suvemängudel

Vinni vald võistleb 7.-8. juulil Eesti omavalitsuste suvemängudel Haapsalus, kus ootame omade aktiivset osavõttu!

Registreerimine võistlejatele kuni 28. juunini.

Kogu info suvemängude kohta :http://www.joud.ee/est/g78s4432

Vinni vald korraldas mullu suvel Vinnis 25. Eesti valdade suvemängud ja sai sellega ka suurepäraselt hakkama. Tänutäheks andis Eestimaa Spordiliit Jõud meile Lääne-Virumaa 2017. aasta piirkondliku spordisündmuse korraldaja tiitli. See kohustab ka edaspidi meid osa võtma nüüd juba Eesti omavalitsuste mängudest, kus alates sellest aastast võistlevad koos linnad ja vallad. Arvestust peetakse kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikuga linnad/vallad.

Vinni vald püüab osaleda kõigil spordialadel ja olla ka sellel aastal parimate valdade hulgas. Eelmisel aastal saavutasime kokkuvõttes Vinnis 4. koha. Talimängudel peeti arvestust juba uute reeglite järgi, kus Vinni vald tuli kuni 8000 elanikuga valdade grupis üldkokkuvõttes kolmandaks.

Suvemängudel kavas olevad spordialad: kergejõustik 7.-8. juulil Haapsalus (vastavalt ajakavale), meeste  ja naiste võrkpall 7.-8. juulil Uuemõisas (2 päeva), tennis 7.-8. juulil Haapsalus (2 päeva), petank 7.-8. juulil Linnamäel (2 päeva), orienteerumine, mälumäng ja köievedu - 7. juulil Haapsalus, discgolf - 7. juulil Paliveres, juhtide võistlus - 7. juulil Haapsalus, jalgrattakross - 8. juulil Pullapääl.

Uno Muruvee
Noorsoo- ja spordinõunik