Ettevõtlustoetusest

Vinni Vallavolikogu kehtestas 28.märtsi 2019.a istungil ettevõtlustoetuse andmise korra.  Ettevõtlustoetuse andmise eesmärgiks on alustava ettevõtluse toetamine vallas.

2019.a eelarves on vastav eraldis kuni 18 000 eurot.

Ettevõtlustoetuse andmise korra järgi määratakse taotluse esitamise tähtpäev arvestusega, et tähtpäeva saabumise ja avaldamise vahemik oleks vähemalt 30 kalendripäeva.

Toetuse suuruseks ühe taotleja kohta on kuni 3000 eurot, toetaja omafinantseeringu suuruseks peab olema vähemalt 40% taotluse üldmahust.

Ettevõtlustoetust saavad taotleda äriühingud ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes alustavad tegevust või on tegutsenud kuni 36 kuud.

Toetuse taotlemiseks on välja töötatud taotluse vorm, aruandevorm ja abimaterjal äriplaani koostamiseks.

Taotlusi ettevõtlustoetuse saamiseks võetakse vastu kuni 15. maini 2019.a.

Ettevõtlustoetuse määrus koos vormide ja abimaterjaliga on leitav valla kodulehelt:

Gustav Saar

Vinni Vallavalitsuse arendusnõunik