Pandivere Muusikafestivali kevadised sügiskontserdid suviselt soojas Veneveres

Pandivere Muusikafestivali maist septembrisse lükkunud sügisesesteks kujunuenud kevadkontserdid pakuvad juba homme 25. septembril 2020 võimaluse  nautida kahte  omanäolist aristi Venevere selstimajas Vinni vallas Lääne-Virumaal. A.M POOGEN (Aldo Mett) eksperimenteeerib iseehitatud hiiu  kannelde ja luuperitega ning ARPO RO  on noor omaloomingut esitav bard akustilise kitarriga.

Mais edasi lükkunud kontserdid on nüüd küll sügisel, aga kevadiselt ärksad.

Järgime terviseameti soovitusi ja oleme omalt poolt turvalisuse huvides kehtestanud neist soovitustest karmimad reeglid. Müügilett  on  lahja käsitööõlle ja alkoholivaba käsitöökaljaga vaadist. Kanget alkoholi ei paku.  Väldime järjekorra tekkimist ja kogunemist leti ümber.

Uksel on käte desiinfitseerimise vahendid, piletite müük on piiratud koguses ja toolid on paigutatud kahe kaupa ja maksimaalsete vahedega.  Soovitame osta piletid eelmüügist, siiis jäävad osalejate andmed automaatselt meie andmebaasi ja ka hinnavahe on märgatav Ukselt pileti ostjatelt palume jätta oma kontaktandmed.

Pöörame maksimaalselt tähelepanu kontserdi külaliste ja esinejate turvalisiusele . Palume tungivalt igasuguste haigussümptomitega inimestel mitte külastada kontserte

Esinejatest:

A.M POOGEN (Aldo Mett)

Aldo Mett eksperimenteerib efektiprotsessori ja luuperiga isevalmistatud akustilistel ja elektrilistel pillidel, segades hiiu kandle arhailisest kõlast, juhuslikest viisijuppidest ning erinevatest muusikažanritest kokku ebareaalse helirännaku.

Noor muusik on juba saanud tunda publiku sooja vastuvõttu ja tunnustust üles astudes mitmetel Eesti festivalidel.

https://youtu.be/5yYmPOZN8y8

https://youtu.be/ae-g6Z8gTOc

https://youtu.be/navvQ96i8eA

ARPO RO

Noor bard akustilise kitarriga, esitab omaloomingut, teda inspireerivad nii looduses ja ühiskonnaelus toimuv, kui ka oma mõtted ja tunded teistel elulistel teemadel.

"Kõik minu enda looming. kirjutan lood siis kui tunnen, et midagi on ütelda. Mõni jutuke on ka niisama lõbupärast valmis tehtud. Sõnad varieeruvad vägagi laial teemal," sõnab Arpo oma loomingu kohta ise.

https://youtu.be/XfA1lQLsjK0

PANDIVERE MUUSIKAFESTIVAL

Pandivere Muusikafestival  toob mõnel korral aastas põnevaid artiste nii Eestist kui välismaalt Pandivere piirkonna huvivatesse  kontserdipaikadesse. Esinejad on hästi valitud, erilised ja omanäolised, kuid pakuvad elamust ja kõnetavad võimalikult rohket ja erinevat publikut.

PILETID 

Eelmüügist 9 eurot (kuni 25.09.20 kl 18) ja ukselt 15 eurot.

Piletid saadaval: https://fienta.com/et/pandiverekontserdid

Pressiteate kirjutas ja lisainfot annab:
Risto Kukk, Pandivere Muusikafestivali korraldaja

56618636

festival@pandiverefestival.eu

http://pandiverefestival.eu