Vallavalitsuse liikmed

26.11.21

 

Rauno Võrno vallavanem 5196 8444 rauno@vinnivald.ee
Eerik Lumiste abivallavanem 511 3595 eerik.lumiste@vinnivald.ee
Andrus Läll   504 6009 andrus@vinnivald.ee
Virgo Koppel   529 8021 virgo@vinnivald.ee
Nele Aart   5886 6370 nele@vinnivald.ee
Meelis Maine   516 2013 meelis@vinnivald.ee

 

Vallavolikogu esimehele, vallavolikogu liikmetele ja vallavalitsuse liikmetele tasu või hüvitise suuruse määramise ja maksmise kord

Toimetaja: MART VILLUP