Vallavalitsuse liikmed

13.08.18

 

Nimi                                    Amet                          Telefon               e-post                                                 
Rauno Võrno vallavanem 5196 8444 rauno@vinnivald.ee
Eerik Lumiste abivallavanem 511 3595 eerik.lumiste@vinnivald.ee
Andrus Läll   504 6009 andrus@vinnivald.ee
Henrik Klammer   5345 6259 henrik@vinnivald.ee
Nele Aart   5886 6370 nele@vinnivald.ee
Virgo Koppel   529 8021 virgo@vinnivald.ee
Rene Metsla   511 7888 rene@vinnivald.ee
Laura Lillepuu   508 0534 laura@vinnivald.ee

 

Vallavolikogu esimehele, vallavolikogu liikmetele ja vallavalitsuse liikmetele tasu või hüvitise suuruse määramise ja maksmise kord

Toimetaja: MART VILLUP