Anname rendile kirjaliku enampakkumise korras põllumaa

6.aprill 2018

VALLAVALITSUS ANNAB RENDILE KIRJALIKU ENAMPAKKUMISE KORRAS PÕLLUMAA PIIRA KÜLAS

Vinni Vallavalitsus annab rendile  viieks aastaks kirjaliku enampakkumise korras Vinni vallale kuuluvast Metsniku katastriüksusest (katastritunnusega 90101:001:0005 asukohaga Vinni vald Piira küla) põllumajanduslikku kasutusse ligikaudu 16,4 ha maad, tingimusel, et rendileandjal on õigus ühekuulise etteteatamisega peale saagi koristamist leping ühepoolselt lõpetada.
Rendile andmise enampakkumise alghinnaks on 1000 eurot aastas.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb esitada pakkumine (vorm lisatud)
Pakkumine peab  olema allkirjastatud pakkuja allkirjaõigusliku isiku- või volitatud isiku poolt.
Pakkumise peab esitama või saatma postiga 23.04.2018.a hiljemalt kella 10.00-ks aadressil Vinni Vallavalitsus, Tartu mnt 2, Pajusti 46603 Lääne-Virumaa
Pakkumised tuleb esitada  suletud ümbrikus märkega „Metsniku põllumaa rent" ja hoiatusmärkega  "Mitte avada enne 23.04.2018 enampakkumist!"
Postiga saatmise korral arvestada, et arvesse võetakse vaid need pakkumised, mille postiteenuse osutaja on Vinni Vallavalitsusele  (aadressile Tartu mnt 2, Pajusti 46603 Lääne-Virumaa) edastanud ettenähtud tähtajaks.
Kirjalike pakkumiste avamine toimub 23.04.2018 kell 10:15, Pajustis, Tartu mnt 2  saalis. Pakkumiste avamine on avalik.
Arvesse võetakse ainult tähtaegselt ja nõuetekohaselt esitatud pakkumised.
Rendilevõtjaga  sõlmitakse rendileping ühe kuu jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist .
Info Irina Kuhlbach, tel 3558 668

Kirjaliku enampakkumise avaldus