Vinni vald korraldab ettevõtjatele ning ettevõtlikele suunatud päeva

Vinni vald korraldab 4. aprillil algusega kell 13 Roela rahvamajas ettevõtjatele ning ettevõtlikele suunatud päeva, kuhu oodatakse osalema, inspiratsiooni saama, enda tooteid tutvustama ning kontakte looma nii juba tegutsevaid ettevõtjaid, kui ka neid, kes alles plaanivad ettevõte loomisega alustada.

Päeva sissejuhatuse teevad Virumaa ettevõtlikud naised, kes räägivad oma organisatsioonist, naistest ning ettevõtlusest. Teine esineja,  MTÜ Loov Eesti tegevjuht, Eva Leemet, on loomemajanduse ekspert ja atesteeritud ettevõtluskonsultant, kes töötab valdkonnas alates 2007.aastast, olles mitmete projektide algatajaks, juhiks ja nõuandjaks. Tema peamiseks eesmärgiks on toetada loomeettevõtluse arengut Eestis ja töötada välja uudseid toetusmudeleid. Eva on aktiivselt osalenud võrgustike arendamisel ning jaganud Eesti loomemajanduse arendamise kogemusi partnervõrgustikes Põhjamaades ja Baltikumis. Roelas räägib ta, mis on loovmajandus ja loomeettevõtlus, millised on selle tugistruktuurid ja rahastusmudelid.

NB! Oodatud on ka mehed!

Osalemiseks palume registreeruda siin.

Palume registreeruda hiljemalt 28. märtsiks.