Vinni valla sügisene sammuvõistlus. Märkame sügise ilu.

Algamas on Vinni valla järjekorras neljas sammuvõistlus. November = Movember, mil pöörame erilist tähelepanu meeste liikumisele ning tervisele. Sellel aastal lähevad tulemused võrdlusesse teiste osalevate valdadega, seega mida rohkem osalejaid saame, seda tugevamad me oleme, nii et aita sõber liituma ja võta ta samme koguma kaasa. Väljakutsega saab liituda igal ajal ning iga samm loeb!

Aktiivne eluviis on tervis ning kuldne sügis soosib liikumist! Meil on 30 päeva aega näidata, milleks me võimelised oleme! Sammude tegemisel aitavad Sind kuus kergliiklusteed, kuus matkateed ja -rada ning neli discgolfirada Vinni vallas.

Loomulikult annavad sammudele hoogu juurde auhinnad. Ka sellel sügisel on vallal plaanis välja loosida  osalejate vahel igal nädalal erinevaid meeneid, kui ka võistluse lõpus välja anda Suur peaauhind. Võistlust toetab veel omakorda NORVITA „Sportlase paketi" vitamiinidega. Auhinnaloosis osalemiseks on vaja täita minimaalne norm, milleks on 42 000 sammu nädalas ja 180 000 kuus. Jõudu tööle!

Vinni vald on kultuuri-ja ajalooliselt rikkalik piirkond, pakkudes põnevat avastamist nii puhkajatele, ajaloo ja loodushuvilistele. Vallale on iseloomulik kaunis loodus, mõisahooned, kergliiklusteed, tervise- ja õpperajad.

Liitumine võistlusega

Uno Muruvee