Vinni vald tuli omavalitsuse talimängudel omasuguste seas kolmandaks

Märtsi esimesel nädalavahetusel võtsid üksteiselt mõõtu omavalitsused üle Eesti ning alla 8000 elanikega valdade seas sai Vinni kolmanda koha.

Vinni valla sportlastest tegi parima tulemuse Margus Rõuk, kes saavutas suusatamises M-40 arvestuses 3. koha, Rita Toome oli N45 vanuseklassis 4. ja Malle Rohtla N55 arvestuses 6.

Seitsmendad kohad tulid meile alade kokkuvõttes nii korvpallis, ujumises kui ka males. Kabes saavutasime 13. ja lauatennises 17. koha. Juhtide võistlusel oli esindajaks vallavanem Erki Savisaar.

Mõõduvõtt Lähtel toimus kaks päeva.

Üle 8000 elanikega valdade arvestuses võitis Tartu vald. Kuni 8000 elanikega valdade arvestuses oli esimene Luunja, teine Kiili ning kolmas Vinni. Linnadest oli parim Rakvere.

Kõik tulemused on leitavad www.joud.ee.

Meie parima tulemuse tegi Margus Rõuk, kes oli oma vanuseklassis suusatamises kolmas.